- Reklama -

Z opravy notebooku v neznačkovém servisu nemusíte mít strach

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...

Co s porouchaným notebookem? Vyplatí se dnes vůbec pozáruční reklamace? Vždyť pořizovací ceny rok od roku klesají a nový stroj lze pořídit velmi levně… To jistě ano, ale ještě levněji vám notebook opraví v neautorizovaném servisu. Měli byste mít strach? V žádném případě! Odborníci ze servisního centra ABAX – servis notebooků Ostrava – nám vysvětlili, jak se věci mají.

Autorizovaný servis není zákonitě lepší

Pokud je notebook v záruce, logicky ho necháte zdarma opravit u autorizovaného servisu. Po skončení záruční lhůty je naopak mnohem výhodnější servis v „neznačkové“ opravně. Je to dáno tím, že neautorizovaní opravci nemusí striktně dodržovat regule stanové oficiálním distributorem. Servis Asus Ostrava uvedl, že odebírá výrazně levnější náhradní díly – z velké části přímo u výrobců a světových distributorů, což má na cenu opravy zásadní vliv.

Roli hraje také způsob opravy. Technici se vždy snaží o výměnu nefunkčního komponentu a nemění celou základní desku / displej či jinou soustavu komponentů, jak se běžně děje v autorizovaných servisech.

Firma zároveň průběžně snižuje provozní náklady a vytváří prostor pro trvalý pokles cen servisních prací. To ovšem nemá žádný vliv na kvalitu odvedené práce. Míra reklamací je stabilně pod hranicí 10 %, a to je velmi slušné číslo.

Proč si nechat opravit notebook u ABAXu?

Konkrétně ABAX – servis HP Ostrava – je na trhu od roku 1995 a technici mají bohaté zkušenosti s opravami všeho druhu. Působí napříč celou Českou republikou a většinu oprav realizují do jednoho týdne. Zájemci si mohou připlatit za expresní opravu do 24 hodin.

O dovoz a odvoz notebooku se stará kurýrní služba. Cenu případné opravy se zákazníci dozvědí po diagnostice a 8 z 10 se nakonec rozhodne opravu využít.

Potřebujete snad další důvody, proč si nechat opravit notebook v neznačkovém servisu? Ušetříte spoustu peněz a v případě ABAXu i čas a starosti!

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -