- Reklama -

Z opravy notebooku v neznačkovém servisu nemusíte mít strach

Už jste četli?

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží...

Co s porouchaným notebookem? Vyplatí se dnes vůbec pozáruční reklamace? Vždyť pořizovací ceny rok od roku klesají a nový stroj lze pořídit velmi levně… To jistě ano, ale ještě levněji vám notebook opraví v neautorizovaném servisu. Měli byste mít strach? V žádném případě! Odborníci ze servisního centra ABAX – servis notebooků Ostrava – nám vysvětlili, jak se věci mají.

Autorizovaný servis není zákonitě lepší

Pokud je notebook v záruce, logicky ho necháte zdarma opravit u autorizovaného servisu. Po skončení záruční lhůty je naopak mnohem výhodnější servis v „neznačkové“ opravně. Je to dáno tím, že neautorizovaní opravci nemusí striktně dodržovat regule stanové oficiálním distributorem. Servis Asus Ostrava uvedl, že odebírá výrazně levnější náhradní díly – z velké části přímo u výrobců a světových distributorů, což má na cenu opravy zásadní vliv.

Roli hraje také způsob opravy. Technici se vždy snaží o výměnu nefunkčního komponentu a nemění celou základní desku / displej či jinou soustavu komponentů, jak se běžně děje v autorizovaných servisech.

Firma zároveň průběžně snižuje provozní náklady a vytváří prostor pro trvalý pokles cen servisních prací. To ovšem nemá žádný vliv na kvalitu odvedené práce. Míra reklamací je stabilně pod hranicí 10 %, a to je velmi slušné číslo.

Proč si nechat opravit notebook u ABAXu?

Konkrétně ABAX – servis HP Ostrava – je na trhu od roku 1995 a technici mají bohaté zkušenosti s opravami všeho druhu. Působí napříč celou Českou republikou a většinu oprav realizují do jednoho týdne. Zájemci si mohou připlatit za expresní opravu do 24 hodin.

O dovoz a odvoz notebooku se stará kurýrní služba. Cenu případné opravy se zákazníci dozvědí po diagnostice a 8 z 10 se nakonec rozhodne opravu využít.

Potřebujete snad další důvody, proč si nechat opravit notebook v neznačkovém servisu? Ušetříte spoustu peněz a v případě ABAXu i čas a starosti!

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko sídlu společnosti? Nebo snad hledáte...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží na vlásku, jiné společnosti poměrně...

Jsou mobilní aplikace skutečně příležitostí k růstu?

V posledních letech rapidně přibývá mobilních aplikací. Oslovují se například odborníci ze společnosti APPKEE, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru jak pro...

Co všechno promyslet před koupí papouška

Je vám doma smutno, proto vážně přemýšlíte o koupi nějakého živého společníka? Po psovi však netoužíte, raději byste to zkusili s chovem...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -