- Reklama -

Jak vypadat stále mladě a svěže?

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...
admin
+ěš

Každá žena by si přála vypadat dlouho mladě a krásně. Žena je nádherná v každém věku, jde jen o to, zda umí stárnout. Nicméně tak či onak, hezky chce vypadat každá, ať je jí 20 nebo 55.

Pravdou je, že stav pokožky je z části ovlivněn geneticky a následně dalšími faktory. Jako je životní styl a péče o pokožku od útlého věku. Pokud jsme se o svůj obličej nestaraly pravidelně, pak chtít změnit její povadlý vzhled pouze díky krémům by bylo nad lidské možnosti. Kvalitní a finančně nákladná kosmetika dokáže mnoho, ale určitě ne to, co dokáže dermatologie. Určitě není nutný hned operativní zákrok. Dnes existují moderní a šetrné metody, jak se zbavit vrásek, povadlé pleti, pigmentových skvrn či jizviček.

Lifting obličeje

Psát o tom, že mladě a svěže budete vypadat díky pestré stravy a pohybu nemá patrně význam. Pravděpodobně to již sama víte nejlépe. Ono nikdy není pozdě změnit životní styl z horšího na lepší. Vždy je to jedině dobře. Budete se cítit skvěle a vypadat skvěle, nicméně bývá to běh na dlouhou trať. Vás však momentálně nejspíš zajímá, co ještě můžete udělat pro sebe v oblasti krásy, aby to bylo viditelné, hned a hlavně to vydrželo. Pak zamiřte na lifting obličeje, kde dojde k úbytku vrásek až o 30 %.

Pravidelná péče

Tím to však celé nekončí. I po tomto zákroku je nutné nadále pravidelně pečovat o pokožku obličeje a celého těla. Omlazení obličeje je věc jedná, ale starostlivá péče je věc druhá. Nehledě na to, že i ten pohyb má něco do sebe. Takže nejen návštěva dermatologie a lifting obličeje, ale i následná péče vhodnými kosmetickými produkty a přidat i pravidelný pohyb, který vás udrží ve skvělé kondici.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -