- Reklama -

Trendy ve světě zásnubních prstenů

Už jste četli?

Akutní půjčka, kterou můžete využít naprosto na cokoliv

Malý úvěr, jenž bude sjednaný během příštích několika minut? Přesně to je možné v online světě!

Let vrtulníkem

Vyhlídkové lety vrtulníkem přináší několik předností pro každého z nás, podívat se můžete na vaše oblíbená místa, na...

Pánský náramek – dárek šitý na míru

Milé dámy, hledáte dárek pro svého přítele, manžela či jinou blízkou osobu mužského pohlaví? Máme tu jedno...

Zásnubní prsteny symbolizují lásku a oddanost zamilovaného páru, který učinil důležité životní rozhodnutí. Tyto pomyslné kroužky zachycují individuální styly a osobnost nastávající nevěsty a ženicha. Paní móda pronikla i do tohoto sortimentu, proto vám přinášíme trendy ze světa zásnubních prstenů.

Diamantové prsteny

Patně k nejvíce vyhledávaným patří diamantové prsteny. Jedná se klasiku, kterou rozhodně neuděláte chybu. I nadále tak zůstávají oblíbené, jelikož působí nadčasovým dojmem. Jejich krása je čistá, podmanivá a jsou garancí vysoké kvality. Diamant sám o sobě se stal námětem mnoha filmů a povídek.

I samotný Jean Dutourd francouzský novinář, kritik a prozaik o něm řekl: Umělec hledá, jako by hledal diamant. Musí nejdříve odstranit horninu, hrabat, kopat, rýt, odhazovat neřád, aby nakonec našel maličký kousíček krystalického uhlíku. Zato je tento drobeček nejtvrdší, nejkrásnější a nejskvělejší z nerostů. Dá se s ním rýt do čehokoliv, do něj však ničím. Na chvíli jsme se zasnili u diamantů, ovšem na scénu přichází zcela nový trend, který si zamilují především romantici a milovníci přírody – šperky s nádechem minulosti.

Ani klasickým diamantovým prstenům se nevyhnuly nové trendy. Oblíbené jsou například osazení typu halo, které má jeden velký středový diamant obklopený dalšími malými kamínky, které tak zdůrazňují jeho lesk.

Vintage šperky

Naturalistické designy začínají být čím dál více vyhledávané zejména u párů, jež spojuje láska ke všemu přírodnímu. Jedná se o lehce narůžovělé a bronzové odstíny vintage šperků. Žádost o ruku je bezpochyby okamžik, na který žádná žena nikdy nezapomene. Proto je důležité si takový okamžik správně naplánovat. Chcete-li vaši milé dokázat, že je pro vás jedinečná, opatřete jí skutečně jedinečný prsten. Zásnubní prsteny dnes již existují v nepřeberném množství různých kovů a designů. Nemusí se přitom vůbec jednat o cenu, která vás přivede na mizinu. Vybírejte takové, které jsou vyráběny s velkou pečlivostí a láskou k řemeslu.

Zlaté prsteny

Ke staré dobré klasice patří zlaté prsteny, protože nesmíme zapomínat na fakt, že se má zásnubní prsten tradičně nosit i po svatbě, spolu s tím snubním. Proto by měl být kvalitní, aby vydržel řadu let. Potrpí-li si vaše milá spíš na stříbrné šperky, zvolte v tomto případě bílé zlato. Zajímavou alternativou je také stále oblíbenější platina, která má tu výhodu, že je hypoalergenní díky tomu, že neobsahuje příměsi žádných dalších kovů.

Barevné diamanty a drahokamy

Hitem posledních let jsou také méně tradiční barevné diamanty, které jsou zajímavou alternativou těch bílých. Velké oblibě se také těší zásnubní prsteny s barevnými drahokamy. Jiné drahokamy než diamant bývají levnější. Kámen v prstenu tam za stejnou cenu může být mnohem větší, což jistě ocení dámy, které mají rády výraznější šperky. Inspirací může být prsten s modrým safírem, který daroval princ William nyní již vévodkyni Kate.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Akutní půjčka, kterou můžete využít naprosto na cokoliv

Malý úvěr, jenž bude sjednaný během příštích několika minut? Přesně to je možné v online světě!

Let vrtulníkem

Vyhlídkové lety vrtulníkem přináší několik předností pro každého z nás, podívat se můžete na vaše oblíbená místa, na váš domov z výšky nebo...

Pánský náramek – dárek šitý na míru

Milé dámy, hledáte dárek pro svého přítele, manžela či jinou blízkou osobu mužského pohlaví? Máme tu jedno řešení, které potěší nejednoho chlapa....

Mini fotopast aneb spolehlivý strážce rekreačních chat

Svou chatu máte rádi, jezdíte na ní pravidelně během sezony užívat si víkendy nebo jiné dny pracovního klidu. Nejen v dnešní době je...

Lidská odpovědnost nezná hranice

Čím se člověk liší od zvířete? Žádný strach, nepíšeme pro vás novou encyklopedii, nýbrž cílíme pouze jediným směrem. Člověk je schopen citů, emocí, lásky...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -