- Reklama -

TECHSEAL: Výrobce kvalitního průmyslového těsnění

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...

V průmyslovém segmentu působí významná společnost TECHSEAL, která v příštím roce oslaví první dekádu svého působení na tuzemském trhu. Zabývá se prodejem průmyslového těsnění a klade velký důraz na kvalitu nabízeného sortiment. Filozofií této firmy je prodávat koncovým zákazníkům prvotřídní zboží a poskytnout jim maximální servis s vysokou odpovědností. TECHSEAL provozuje kamennou prodejnu v Praze a internetový obchod pro mimopražskou klientelu.

Bohaté produktové portfolio zahrnuje průmyslové těsnění všeho druhu. Na své si přijdou zájemci o ložiska, gufera i automobilové řemeny. S tematikou utěsnění úzce souvisí také lepidla, přičemž společnost TECHSEAL distribuuje především lepidla Loctite.

Ložiska

Velice rozsáhlou kategorií jsou ložiska, která se rozdělují ještě na dílčí podkategorie. V nabídce jsou ložiska kuličková, válečková, soudečková, kuželíková, jehlová, kluzná, upínací, radiální i axiální. Ložisko je nenahraditelnou součástí mnoha technických mechanismů, přičemž slouží k otáčivému a posuvnému pohybu dílů. Vybrat si můžete z pestré škály rozměrů a provedení.

Automobilové řemeny

Téměř na denním programu každého automechanika je výměna automobilového řemene, přičemž automobilové řemeny se dělí ještě na několik skupin. V internetovém obchodě TECHSEAL můžete sáhnout po řemenu klínovém, rozvodovém i žebrovaném.

Vyberte si z pestré škály nabízeného sortimentu a těšte se z atraktivních cen. Internetový obchod s průmyslovým těsněním má na tuzemském trhu přední postavení, za čímž stojí vysoká kvalita, vstřícný přístup a odborná pomoc personálu. Pakliže si s výběrem průmyslového těsnění nevíte rady, můžete se obrátit na personál s žádostí o pomoc. Kompletní zboží můžete zhlédnout přímo v e-shopu na adrese www.eshop.techseal.cz.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -