- Reklama -

Nabídka práce za pomoci personální agentury

Už jste četli?

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží...

Porozhlížíte se po novém a lepším zaměstnání? Pokud chcete pomoci či si už nevíte rady při hledání vhodného zaměstnání, pak byste měli využít pomoci personální agentury Žirafa.cz.

Široká nabídka práce

Široká nabídka práce vás čeká na webových stránkách agentury Žirafa.cz. Tuto mladou agenturu práce tvoří tým zkušených specialistů, kteří se v oblasti práce pohybují již roky. Personální agentura je tak skvělým pomocníkem při výběru nové práce. A nejen to.

Stačí, abyste agentuře pomocí webových stránek zaslali svůj životopis. Ten může být částečně předvyplněný z Facebooku, nebo si napíšete životopis nový. Vypíšete tak osobní údaje, pracovní zkušenosti, své vzdělání, preference a životopis jednoduše odešlete. Celé vám to zabere maximálně pár desítek minut.

Dostávejte nabídky práce na míru

Agentura si vás poté zařadí do databáze a bude vám posílat nabídky práce. Samozřejmě ty, které odpovídají vašim schopnostem, potřebám, ale i vašim pracovním snům.

Personální agentura se za vás porozhlédne po vhodných nabídkách práce. Možná toužíte po práci s lepším platovým ohodnocením a více benefity. Nebo je vaším největším nepřítelem v práci současný šéf? Pak se vám Žirafa.cz pokusí najít lepšího a milejšího.

Nabídka práce zdarma

Prohlížení nabídek práce a vlastně všechny služby personální agentury jsou zcela zdarma. Agentury práce vznikají za souhlasu Úřadu práce. Zákon zakazuje o žádání finančních poplatků po osobách, kterým bylo zaměstnání zprostředkováno. Dále platí zákaz jakýchkoliv srážek ze mzdy. Všech služeb personální agentury Žirafa.cz tak můžete využívat bezplatně.

Vložte se do rukou příjemným zaměstnancům agentury. Ti za vás budou hledat vaše ideální zaměstnání. Na webových stránkách Žirafa.cz najdete aktuální nabídky volných pracovních pozic. Nabídky práce jsou od prověřených a významných zaměstnavatelů.

Nabídka práce pro každého

Personální agentura Žirafa.cz má po celé České republice již 17 poboček. V případě zájmu můžete kontaktovat tu, která se vám nachází nejblíže. Využijte bezplatně služeb agentury a dejte sbohem staré práci. Poznejte, že práce může být i zábava a najděte tak opět štěstí v pracovním i osobním životě!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Profolio.cz

- Reklama -

3 KOMENTÁŘE

  1. […] Personální agentura vám zajistí práci […]

  2. […] nasbíraly v průběhu vašeho dosavadního profesního života. Pokud právě vytváříte váš životopis, myslete hlavně na to, že vám může otevřít pomyslné dveře k budoucím zaměstnavatelům, […]

Comments are closed.

- Reklama -

Doporučení redakce

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko sídlu společnosti? Nebo snad hledáte...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží na vlásku, jiné společnosti poměrně...

Jsou mobilní aplikace skutečně příležitostí k růstu?

V posledních letech rapidně přibývá mobilních aplikací. Oslovují se například odborníci ze společnosti APPKEE, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru jak pro...

Co všechno promyslet před koupí papouška

Je vám doma smutno, proto vážně přemýšlíte o koupi nějakého živého společníka? Po psovi však netoužíte, raději byste to zkusili s chovem...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -