- Reklama -

Když jde získat hypotéku i bez doložení příjmů

Už jste četli?

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží...
admin
+ěš

Spousta lidí by si chtěla splnit svoje sny o bydlení a dalších záležitostech, ale mnohdy to není možné právě z důvodu financí. Napadla je také možnost financování hypotékou, ale brzdí je příjmy, které jsou buď nedostatečné, nebo je nemůžou doložit.

Takové zájemce o hypotéku by zřejmě potěšila hypotéka bez dokládání příjmů. A zajisté je potěší také informace, že i bez tohoto úkonu je hypotéku možné získat. A to jak klasickou s využitím na bydlení, tak americkou s využitím na úplně všechno.

V bance byste s takovým požadavkem asi jen těžko pochodili, ale nebankovní společnosti tuto možnost nabízejí zcela běžně. Často tyto peníze pomůžou zájemcům nejen vyřešit otázku vlastního bydlení či jiných materiálních věcí, ale také vyplatit dluhy. Proto je nesmysl nedat šanci i těmto lidem, kteří chtějí svoji situaci jednou pro vždy vyřešit.

Kromě problému s příjmy se počítá také se záznamy v registrech dlužníků a od toho jsou zase hypotéky jako třeba americká hypotéka bez registru. Nejen, že můžete peníze využít na cokoliv a nemusíte ani účel využití peněz dokládat, ale projdete i se záznamem v nepříjemných registrech dlužníků. Často totiž obsahují záznamy, které jsou již dávno splacené a klientům zbytečně škodí, protože se může jednat třeba jen o jediný vroubek.

Pro získání hypotéky je však potřebné ručit nemovitostí. A dokonce to nemusí být ani nemovitost vaše vlastní, ale třeba rodičů, příbuzných a podobně. Není vyloučené ani ručení firemními prostory. Tím se opět šance na získání potřebných peněz zvyšuje a můžou na potřebnou částku dosáhnout všichni zájemci. A to i třeba podnikatelé, kteří potřebují získat peníze pro svůj podnikatelský či jiný záměr.

Doba splatnosti bývá stejná jako u běžných hypoték, takže s možností i na 30 let, vždy záleží na konkrétní částce a konkrétních podmínkách dané společnosti.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají...

Skladové haly zaplňují Česko

Potřebuje se vaše firma rozšířit o další sklady a hledá vhodné skladové prostory, které by byly blízko sídlu společnosti? Nebo snad hledáte...

Franšízy, které prosperují i v době koronavirové krize

I když se mnohým podnikům v době koronavirové krize nedaří, i když se některé podniky doslova drží na vlásku, jiné společnosti poměrně...

Jsou mobilní aplikace skutečně příležitostí k růstu?

V posledních letech rapidně přibývá mobilních aplikací. Oslovují se například odborníci ze společnosti APPKEE, kteří vytvoří mobilní aplikaci na míru jak pro...

Co všechno promyslet před koupí papouška

Je vám doma smutno, proto vážně přemýšlíte o koupi nějakého živého společníka? Po psovi však netoužíte, raději byste to zkusili s chovem...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -