- Reklama -

Jazykové pobyty v zahraničí

Už jste četli?

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...

Hledáte novou práci? Sledujte hodnocení firem

Hodnocení firem se stává důležitým ukazatelem na trhu práce. Už nestačí jen poskytnout lidem zdroj obživy. Dnes stále více...

Překročte svůj stín s tloustneme.cz

Na jejich cestě jim může pomoci nový edukační web tloustneme.cz. „Web přináší české veřejnosti informace připravené ve spolupráci se...

Oblíbenost jazykových pobytů v zahraničí stoupá. Jak si ale vybrat ten správný jazykový kurz pro sebe či své blízké?
Češi si stále více chtějí prohloubit své jazykové znalosti. Díky mnoha výletům, akcím a večírkům prožijí nezapomenutelné okamžiky. Nejde jen o nudné vysedávání ve třídách po celý den. Jazykové pobyty od Study.cz si můžete nastavit podle svých představ. Můžete si užít příjemný den na pláži, udělat si atraktivní výlety a hlavně se seznámit s novými lidmi.

Jazykové pobyty

Proč jazykové pobyty v zahraničí absolvovat?

Studium jazyka v zahraničí nám přináší možnost celodenní komunikace v daném jazyce s rodilými mluvčími. Kurzy, které probíhají v ČR nám mnoho těchto příležitostí nedávají. Je jedno, zda jste v obchodě, na pláži nebo ve škole, kde výuka probíhá, vždy musíte mluvit výhradně cizím jazykem, který se chcete naučit.

Další výhodou jsou odlišné národnosti u ostatních žáků a tak používat češtinu téměř nebudete. Přínosem pro vás je náhled do místní kultury, kuchyně i životního stylu země, kam se na jazykový pobyt vydáte. Vypravit se na jazykové pobyty můžete nejen do Anglie, USA či Německo, ale i do Španělska, na Maltu a velmi oblíbenou destinací je Kanada.

Jak si jazykové pobyty vybrat?

Nejprve si ujasněte zda si chcete prohloubit znalosti nebo se naučit od začátku jiný jazyk. Dále si zvolte, jaký způsob ubytování preferujete, agentury vám zajistí ubytování v apartmánech, rezidencích či v hostitelských rodinách. Kolik času chcete svému studiu jazyka věnovat? Čím delší jazykový pobyt zvolíte, tím se toho více naučíte.  Důležitá je také otázka, kolik chcete do jazykového pobytu investovat peněz. Study.cz vám zajistí jazykové pobyty, kdy ve třídě je maximálně 20 žáků a minimum Čechů, aby jste se co nejvíce naučili.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -