- Reklama -

Hledáte pneuservis, který vám kvalitně opraví alu disky?

Už jste četli?

Výroba plastů rozhodně není tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát

O výrobě plastů jste už určitě někdy slyšeli. Všichni asi víte, že se vyrábí z ropy, a konkrétně...

Restaurace TOP Benecko, gurmánský zážitek a skvělá dovolená

Top restaurace Benecko, která se nachází mezi Vrchlabím a Jilemnicí nás nadchla již v momentě, kdy o ní...

Dialýza – aké sú možnosti jej liečby a aké sú medzi nimi rozdiely?

Dialýza patrí medzi metódy náhrady funkcie obličiek. Zdravé obličky odstraňujú z krvi odpadové látky a zbavujú telo...
admin
+ěš

Můžeme doporučit pneuservis Icarauto. Vstřícní pracovníci pomohou vyřešit každý problém. Firma se specializuje na opravy alu disků za pomoci speciálních strojů.

Proč právě Icarauto?

S tímto pneuservisem máme nejlepší zkušenosti. Opravy alu disků probíhají v řádu několika dní za použití nejmodernějších a speciálních strojů. Nechybí zde ani obráběcí stroje na vyleštění alu disků a přípravu na další sezonu tak, aby jste mohli vyjet bezpečně.

Pneuservis nabízí své služby opravy disků od r. 2003. Pro velký zájem nabízí nejnovější technologie, kdy nejsou překážku ani zdeformované disky. Číslicově řízený stroj si umí poradit s každým poškozením.

Pro velký zájem je vhodné si zarezervovat návštěvu online či telefonicky. Vyhnete se tak dlouhému čekání. Pracovník společnosti se vám bude maximálně věnovat.  Včasnou opravou si zajistíte dlouhou životnost a úsporu nákladů.

Co pneuservis nabízí?

Získáte zde nejlepší služby, které se liší od jiných pneuservisů bohatou nabídkou. Co se týče alu disků, provádí rovnání i svařování, broušení, lakování, pískování, i strojní leštění a kompletní renovaci. Na jaře vyjedete s fungl novými nablýskanými alu disky na své motorce i automobilu.

Veškeré opravy vám provedou pod jednou střechou, nemusíte tak řešit problém kde co nechat opravit. Stačí přivézt disky nebo automobil a zde se postarají o vše potřebné.

K deformaci alu disků dochází postupem času u všech automobilů. Jejich deformace může být zapříčiněna najetím na obrubník nebo nerovnostmi vozovky.  Překážkou nejsou ani sportovní vozy s atypickými koly. Nejenže zde opraví disky, ale vůz kompletně přezují bez rizika poškození pneumatiky i disku. Vyškolení odborníci vám také poradí, jak o alu disky správně pečovat.

http://www.icarauto.cz/

- Reklama -

1 komentář

Comments are closed.

- Reklama -

Doporučení redakce

Výroba plastů rozhodně není tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát

O výrobě plastů jste už určitě někdy slyšeli. Všichni asi víte, že se vyrábí z ropy, a konkrétně...

Restaurace TOP Benecko, gurmánský zážitek a skvělá dovolená

Top restaurace Benecko, která se nachází mezi Vrchlabím a Jilemnicí nás nadchla již v momentě, kdy o ní nadšeně vyprávěla má kamarádka, která...

Dialýza – aké sú možnosti jej liečby a aké sú medzi nimi rozdiely?

Dialýza patrí medzi metódy náhrady funkcie obličiek. Zdravé obličky odstraňujú z krvi odpadové látky a zbavujú telo prebytočných tekutín. Obličky sú životne...

Září je stále o dětských hřištích a výletech

Letní prázdniny jsou sice za námi, ale vypadá to, že se i v září budeme moci těšit ze sluníčka, teplého počasí a...

Malé, ale velmi chutné

Pokud se zaměříme, na fazole mungo, tak se můžeme setkat i s názvem zelená sója. Možná to dělají její zelenkavé plody, které jsou...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -