- Reklama -

Hledáte pneuservis, který vám kvalitně opraví alu disky?

Už jste četli?

Akutní půjčka, kterou můžete využít naprosto na cokoliv

Malý úvěr, jenž bude sjednaný během příštích několika minut? Přesně to je možné v online světě!

Let vrtulníkem

Vyhlídkové lety vrtulníkem přináší několik předností pro každého z nás, podívat se můžete na vaše oblíbená místa, na...

Pánský náramek – dárek šitý na míru

Milé dámy, hledáte dárek pro svého přítele, manžela či jinou blízkou osobu mužského pohlaví? Máme tu jedno...
admin
+ěš

Můžeme doporučit pneuservis Icarauto. Vstřícní pracovníci pomohou vyřešit každý problém. Firma se specializuje na opravy alu disků za pomoci speciálních strojů.

Proč právě Icarauto?

S tímto pneuservisem máme nejlepší zkušenosti. Opravy alu disků probíhají v řádu několika dní za použití nejmodernějších a speciálních strojů. Nechybí zde ani obráběcí stroje na vyleštění alu disků a přípravu na další sezonu tak, aby jste mohli vyjet bezpečně.

Pneuservis nabízí své služby opravy disků od r. 2003. Pro velký zájem nabízí nejnovější technologie, kdy nejsou překážku ani zdeformované disky. Číslicově řízený stroj si umí poradit s každým poškozením.

Pro velký zájem je vhodné si zarezervovat návštěvu online či telefonicky. Vyhnete se tak dlouhému čekání. Pracovník společnosti se vám bude maximálně věnovat.  Včasnou opravou si zajistíte dlouhou životnost a úsporu nákladů.

Co pneuservis nabízí?

Získáte zde nejlepší služby, které se liší od jiných pneuservisů bohatou nabídkou. Co se týče alu disků, provádí rovnání i svařování, broušení, lakování, pískování, i strojní leštění a kompletní renovaci. Na jaře vyjedete s fungl novými nablýskanými alu disky na své motorce i automobilu.

Veškeré opravy vám provedou pod jednou střechou, nemusíte tak řešit problém kde co nechat opravit. Stačí přivézt disky nebo automobil a zde se postarají o vše potřebné.

K deformaci alu disků dochází postupem času u všech automobilů. Jejich deformace může být zapříčiněna najetím na obrubník nebo nerovnostmi vozovky.  Překážkou nejsou ani sportovní vozy s atypickými koly. Nejenže zde opraví disky, ale vůz kompletně přezují bez rizika poškození pneumatiky i disku. Vyškolení odborníci vám také poradí, jak o alu disky správně pečovat.

http://www.icarauto.cz/

- Reklama -

1 komentář

Comments are closed.

- Reklama -

Doporučení redakce

Akutní půjčka, kterou můžete využít naprosto na cokoliv

Malý úvěr, jenž bude sjednaný během příštích několika minut? Přesně to je možné v online světě!

Let vrtulníkem

Vyhlídkové lety vrtulníkem přináší několik předností pro každého z nás, podívat se můžete na vaše oblíbená místa, na váš domov z výšky nebo...

Pánský náramek – dárek šitý na míru

Milé dámy, hledáte dárek pro svého přítele, manžela či jinou blízkou osobu mužského pohlaví? Máme tu jedno řešení, které potěší nejednoho chlapa....

Mini fotopast aneb spolehlivý strážce rekreačních chat

Svou chatu máte rádi, jezdíte na ní pravidelně během sezony užívat si víkendy nebo jiné dny pracovního klidu. Nejen v dnešní době je...

Lidská odpovědnost nezná hranice

Čím se člověk liší od zvířete? Žádný strach, nepíšeme pro vás novou encyklopedii, nýbrž cílíme pouze jediným směrem. Člověk je schopen citů, emocí, lásky...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -