- Reklama -

ePoptávka Vás vtáhne do světa poptávek

Už jste četli?

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...

Snadný přivýdělek i bez kvalifikace

Někdy nastanou takové situace, kdy si člověk nemůže dovolit pracovat na plný úvazek nebo dokonce ani na běžné brigádě....

Je možné získat půjčku i v případě záznamu v registru?

Mnoho lidí hledá způsob, jak získat hypotéku nebo úvěr i v případě, že je jejich jména zapsáno v registru dlužníků. A...

Hlavním pilířem tržní ekonomiky je nabídka a poptávka. Subjekty nabízející jisté zboží nebo služby se mnohdy avšak setkávají s problémem, že nemohou narazit na žádnou vyhovující poptávku. epoptávka.cz je systém, který tento problém zcela řeší. Pokud se totiž stanete dodavateli spolupracující právě s tímto systémem, tak budete doslova vtaženy do světa neustále přibývajících poptávek ze všech nejrůznějších odvětví podnikání.

Jak vyhrát zakázku?

Přes 230 tisíc dodavatelů, tomu se říká pořádná konkurence. Opravdu je to tak, poptávek je sice dost, průměrně 13 tisíc za měsíc, i tak je ale jasné, že ne na každého se dostane. Je proto důležité zvolit správnou taktiku a vědět, jak předběhnout konkurenty a vyhrát každou zakázku. Přečtěte si pár jednoduchých tipů, které Vám napoví, jak se v očích zákazníka projevit jako ten nejlepší dodavatel toho, co zákazník potřebuje.

  • Okamžitý kontakt je základ, nenechávejte zákazníka čekat na Vaši odpověď třeba několik dní, tím totiž dáváte příliš mnoho času konkurenci na to, aby klienta zaujala
  • Zapracujte na odpovědi, není vhodné poptávajícímu odeslat email obsahující pouze odkaz na Vaše stránky. Je důležité se představit, srozumitelně a jasně popsat to, co můžete zákazníkovi nabídnout, vzhledem k tomu, co poptává.
  • Nenabízejte co nejnižší cenu, ačkoliv to může znít jako paradox. Výrazně nízká cena může být totiž až podezřelá, anebo může zákazníky přesvědčit o tom, že Vaše služby nejsou až tak kvalitní, jako služby konkurence. Nebojte se svou práci nebo zboží tedy dostatečně dobře ohodnotit.

B2M – spolehlivý a zkušený provozovatel

Provozovatelem poptávkového systému ePoptávka je společnost B2M, která je na našem trhu opravdovou stálicí. Jedná se o odborníky na online poptávková řízení, jejichž největším a nejúspěšnějším projektem je právě ePoptávka.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

 

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Zkuste investovat do aut

Mezi zkušenými investory se říká, že každý by měl vkládat peníze do toho, čemu rozumí. Pokud se vyznáte ve...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -